WELLNESS dovolená - vířivka - sauna - venkovní koupací sud

Hledáte místo, kde byste si mohli s partou přátel užít fantastický wellness odpočinek a zároveň měli dostatek soukromí? Roubenku najdete ve vyhledávané lokalitě Jižních Čech, na Třeboňsku, v rekreační oblasti Chlum u Třeboně. V těsné blízkosti najdete rekreační rybník Hejtman, vyhlášený pro své sportovní využití a rybaření.

 

Wellness služby

Vnitřní sauna a vířivá vana

Sauna je odpradávna symbolem odpočinku, relaxace a zdraví. Všeobecně má sauna velmi prospěšné působení na tělesné orgány, systém krevního oběhu a hospodaření těla s vodou. Zvyšuje odplavování odpadních látek, jako i připravenost organizmu bránit se infekcím.

V naší wellness roubence v Jižních Čechách máte jedinečnou příležitost zkombinovat saunování s koupáním a uvolněním ve vířivce.

 

Venkovní koupací sud

Ručně vyrobený koupací sud pro dokonalé potěšení z venkovní lázně, ať už venku pálí slunce a nebo poletují vločky. Najděte si sami pro Vás nejvhodnější čas. Podvečer, západ slunce, černá noc, volné odpoledne a nebo časná ranní koupel.

Při teplotě 40 stupňů dochází k největšímu uvolnění svalů a svalové tenze. Pobyt v zahřátém sudu tedy simuluje lázeňské podmínky. Pobyt v sudu je navíc příjemná společenská záležitost. Průměrná doba vytopení koupacího sudu je 2,5 až 3 hodiny. VODA V SUDU KLESNE ZA NOC JEN O 3 STUPNĚ, TAKŽE DRUHÝ DEN JE TŘEBA TOPIT JEN MALOU CHVILKU.

Vodu v sudu měníme po každém zákazníkovi. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě. Sud pro Vás v případě zájmu napustíme a o čistotu vody se během Vašeho pobytu postará výkonná filtrace. Dřevo pro vás máme připravené (pytel 40 kg za 140 Kč)

Přijeďte si užít wellness do Jižních Čech, do roubenky u rybníka Hejtman...

 

 

Líbí se Vám naše wellness nabídka? Napište nám e-mail, zavolejte.

tel: +420 725 851 468, +420 725 091 573
email: info@wellnessroubenka.cz

Wellnessroubenka Facebookamazing places
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím