Cyklostezky na Třeboňsku a okolí

Na Třeboňsko se jezdí na ryby a cyklostezky. Na Třeboňsku najdete stovky kilometrů tras, které jsou propletené a navazují na sebe. Vybrat si můžete z tematických a připravených cyklotras nebo si jen tak sednout na kolo, vzít mapu a jet podle své nálady.

Hlad a žízeň vždycky zaženete v některé z místních hospůdek, které potkáte po cestě. Navštívit můžete i nejrůznější památky a zajímavosti.

Oblast Chlumu u Třeboně je přímo vyhlášená pro hustou síť cyklostezek, stačí nasednout na kolo přímo u našeho ubytování v roubence a vyrazit!

Cykloakce

Na Třeboňsku se v průběhu roku pořádají nejrůznější cykloakce, kterých se můžete zúčastnit a třeba i něco vyhrát. Přímo v Třeboni se pak můžete připojit k akcím Třeboňská šlapka nebo Třeboňské cyklobraní. Více informací >>

 

Cyklostezky okolo Třeboně

Cyklostezky do okolí Jindřichova Hradce

Jindrova naučná stezka - trasa měří 11 km, stezka vede z Jindřichova Hradce směrem na východ do Malého Ratmírova údolím Hamerského potoka. Trasa kopíruje červenou turistickou značku.  Je na ní umístěno celkem 21 naučných panelů.

Cyklostezky do okolí Českých Budějovic

Cyklostezky v okolí Hluboké nad Vltavou

Cyklostezky do okolí Třeboňska - Veselsko

 

Wellnessroubenka Facebookamazing places
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím