ANIFILM v Třeboni od 7. do 12. května 2019

Od 7. do 12. května 2019 bude Třeboň opět hostit již devátý Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm (dříve AniFest). Festival se věnuje aktuálním trendům v oblasti animací a animačních technologií. Představí to nejlepší z oblasti animovaných filmů. Festival chce připomínat a dále rozvíjet kulturní dědictví českého animovaného filmu, chce přispět ke vzniku nových českých děl, stejně tak jako poskytovat půdu pro možný vznik mezinárodních koprodukcí.

Celý festival je doprovázen programem. Součástí doprovodného programu jsou koncerty, výstavy a divadelní představení pro děti.

 

Děti se mohou těšit na program

V prostorách kulturního centra Roháč budou opět probíhat oblíbené dílny animace. Děti si tak budou moci vyzkoušet, jaké to je být scenáristou, výtvarníkem, režisérem a animátorem animovaného filmu. K vyzkoušení zde budou různé animační techniky od ručních po počítačové, vše pod vedením odborných lektorů.

 

Přesný program je zveřejněný týden před začátkem festivalu.

 

Srdečně vás zveme do wellnessroubenky, kterou najdete nedaleko Třeboně. V průběhu festivalu se stane skvělým zázemím a ubytováním pro celou partu přátel.

 

 

Rezervace ubytování Třeboňsko Wellnessroubenka

Vyberte si včas termín pro svou dovolenou? Přijet k nám můžete po celý rok, wellnessroubenka je otevřena celoročně!

tel: +420 725 851 468, +420 725 091 573
email: info@wellnessroubenka.cz

Volné termíny při Anifilmu 2019 >>

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

 

Wellnessroubenka Facebookamazing places
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím