Napsali o nás: Nirvána nad hladinou

Napsali o nás: Nirvána nad hladinou

Představte si místo, kde se můžete ponořit do absolutního klidu. Kousek od civilizace, přitom v naprostém soukromí. Žádní sousedé, žádní kolemjdoucí… Klid naruší jen občasné šplouchnutí kaprů, kteří vyskočí nad hladinu privátního rybníka.

Rodinná dovolená s dětmi v ČR - Třeboňsko

Rodinná dovolená s dětmi v ČR - Třeboňsko

Přijeďte strávit vaší rodinnou dovolenou do jižních Čech, na krásné Třeboňsko, do vyhledávané turistické oblasti Chlum u Třeboně. Právě zde najdete Wellnessroubenku s kapacitou až 9 osob, ideální právě pro rodiny s dětmi. Ty u nás najdou zázemí a venkovní pískoviště a trampolínu.

Rybářská dovolená v ČR - Třeboňsko

Rybářská dovolená v ČR - Třeboňsko

Rybník Hejtman byl naposledy loven v roce 1990, ryby jsou nasazovány průběžně po celý rok. Pokud budete mít to štěstí, můžete zde proto ulovit i trofej s rekordními rozměry.

Víkendový pobyt na Třeboňsku

Víkendový pobyt na Třeboňsku

Chcete si odpočinout a hledáte víkendovou chalupu či chatu? Zkuste naší wellnessroubenku, která nabízí mnohem více - krásnou atmosféru, vůni dřeva a především vyhřátou saunu a vířivku! Milovníci masáží si mohou dopřát také speciální masáž Isis Seichim Reiki. Díky tomu si u nás během víkendu odpočinete jako při wellness pobytu v lázních.

Silvestr 2019 s WELLNESS - pronájem chalupy na Silvestra

Silvestr 2019 s WELLNESS - pronájem chalupy na Silvestra

Silvestr roku 2019 vychází na sobotu, přijeďte si užít dovolenou na konci roku s celou rodinou, partou přátel či firmou. Celková kapacita roubenky je 18 osob.

Letní dovolená  v ČR - Třeboňsko

Letní dovolená v ČR - Třeboňsko

Máme pro Vás poslední volné termíny na LETNÍ DOVOLENOU 2018. Přijeďte si užít prázdniny na Třeboňsko, kde budete mít vše na jednom místě.
Luxusní dovolená v Chlumu u Třeboně!

Wellnessroubenka Facebookamazing places
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím