Fotogalerie Wellnessfishing

Wellnessfishing 8 km od Jindřichova Hradce

30 km od Třeboně!

 

Představujeme Vám netradiční ubytování přímo na vodní hladině, které Vám nabídne romantiku, naprosté soukromí, nezapomenutelné rybářské dobrodružství a luxusní wellness 24 hodin denně pouze pro Vás.

Ubytování v chatičce na vodní hladině nabízí dvě dvoulůžkové postele, dobře vybavenou kuchyňkou s  plynovým vařičem, užitkovou vodou, lednicí. WC a sprchovým koutem.

Ložní prádlo, ručníky a župany zde budete mít připraveny.

 

Wellness:

  • Koupací sud
  • Ručně vyrobený kopací sud pro dokonalé potěšení z venkovní lázně ať už venku pálí slunce nebo poletují sněhové vločky.
  • Najděte si pro Vás nejvhodnější čas . Podvečer , západ slunce, černá noc, nebo časná ranní koupel. Koupání ve vyhřátém sudu je nezapomenutelným zážitkem.
  • Finská sauna
  • Sauna je od pradávna symbolem zdraví a odpočinku. Všeobecně má velmi prospěšné působení na tělesné orgány , krevní oběh a hospodaření těla s vodou. Zvyšuje odplavování odpadních látek.

Koupací sud a saunu jsme umístili na břeh rybníka přímo za chatičkou, aby jste měli wellness procedury co nejblíže.

Na břehu rybníka je i gril, na kterém si můžete připravit třeba i nalovené ryby. Dřevěné brikety možné k zakoupení - 10 kg za 90 Kč.


U nás nemusíte být ostřílení rybáři, ani nemusíte mít vybavení a rybářský lístek. Stačí Vám pouze dobrá nálada a chuť si zarybařit.. Všechno ostatní Vám rádi zapůjčíme.

Rybník Wellness-fishing je skvělé místo pro rodinu nebo páry co si chtějí odpočinou v naprostém soukromí, nedotčené přírodě poskytující bezpočet možností k pěší turistice a cykloturistice.

Cena pronájmu:

3.450 Kč noc / 4 osoby   

 

Více na www.wellness-fishing.cz

 

 

Překročíte hranice tradičního ubytování a užijete si nezapomenutelná dobrodružství!

Wellnessroubenka Facebookamazing places
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím